OTO KURTARICI

 

sakarya_hendek_oto_kurtarici_cekici16Sakarya’nın küçük ama en sıcak yeri olan Hendek ilçesinde hizmet veren SNN Oto Kurtarıcı 7 gün 24 saat boyunca sizlerden gelen çağrılar doğrultusunda hizmet vermektedir. Aracınız yolda mı kaldı? Gece geç saatte yardım için arayacak kimseyi bulamadınız mı? Hendek SNN Oto kurtarıcı günün her saati hizmetinizde. Kaza anında yada herhangi bir arıza anında arayarak destek isteyerek sorununuzdan kurtuluyorsunuz. Size ulaşmanın ardından aracın arızasına göre en yakın yakın servise çekiyor ve sizlere yardımcı oluyoruz.

Aracınızın herhangi bir kaza yada hareketsiz kalma anında Sakarya Hendek SNN Oto Kurtarma olarak her zaman hizmetinizde olmak temel prensibimizdir.

sakarya_hendek_oto_kurtarici_cekici11Aracın devrilmesi yada kaza yapılmasının ardından vinç ile çekerek en yetkili arıza tespit noktası yada özel servisine çekiyoruz. Yakıtınızın bittiği zamanlarda ise en yakın benzin istasyonuna çekerek yakıt/benzin temini sağlıyor ve yolculuğunuza kaldığınız yerden sorunsuz bir şekilde devam edebilmenizi sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Günümüzde oldukça sık olarak meydana gelebilen kazalar hayat akışını oldukça engellemektedir. Kazanın ardından harap olan araçlarınızı sizlerin isteği doğrultusunda gerekli servise çekiyoruz. Bizler her zaman için Yol Yardım ve Oto Kurtarma işimi en iyi biçimde yerine  getirmek için kurulmuş bir firma olmakla beraber sizlerin memnuniyetini kazanabilmek için bizimle iletişime geçtiğinizde en kısa süre zarfında size ulaşıyoruz. Çünkü her zaman için siz değerli müşterilerimizin zor anlarında yanında olmak bizim başarı ve gururumuz olmaktandır. Sizin memnuniyetinizi kazanmak ve her türlü arıza, kaza, devrilen araçlar, biten yakıt depoları gibi durumlarda en kısa yol ve en kolay çözümü üretmek bizim çalışma prensibimiz olmaktadır.

OTO KURTARMA HİZMETLERİMİZ

Yol Yardım Hizmeti

sakarya_hendek_oto_kurtarici_cekici13Yol Yardım Araçlarımız; yollarda herhangi bir sebep yada durumdan ötürü arızalanarak hareket halinin durması üzerine , bize haber verilmesi durumunda en kısa şekilde ve en iyi donanımla olay yerine giderek arıza halindeki aracı onarmaktadır. Onarılan araç iyi bir müdahalenin ardından yoluna devam etmektedir. Anında müdahalenin etkin olmadığı durumlarda araç en yakın servise götürülerek arıza tespiti sağlanır ve tüm sorunlarının giderilmesinin ardından seyir haline kaldığı yerden devam eder.